1998 yılında kurulan Aydın Teknik Arıtma Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında Su Arıtma Sektöründe 13. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşamaktadır. Artan dünya nüfusu ve hızla gelişen teknolojiye bağlı olarak doğal kaynakların tüketilmesi ve kirlenmesindeki artış her geçen gün arıtma tesislerine olan ihtiyacı arttırmaktadır. Buna paralel olarak doğru arıtma teknolojilerinin seçimi, dizaynı ve doğru projelendirme su arıtma sistemlerinde öne çıkmaktadır. Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli mühendislik çözümleri, dizayn ve fizibilite çalışmaları, montaj ve anahtar teslim projeler ile hizmet vererek bu boşluğu dünya kalitesine en şekilde değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana profesyonel mühendislik çözümleri sunmaya odaklanan Aydın Teknik Arıtma Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tecrübeli satış ve uzman teknik ekibi ile Türkiye ve dünya çapında satış ve satış sonrası hizmetleri ile altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte, yenilenen ve gelişen teknolojilerin takibi amacıyla bu yönde eğitmektedir.
Müşterilerine sunduğu hizmetlerin yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun, kalıcı ve gerçek çözümler sunmaktadır.

Aydın Teknik Arıtma Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye’ de ve dünyada kurduğumuz tesislerde ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak; deniz suyu, yüzeysel su ve kuyu sularının arıtılarak istenen kaliteye getirilmesinde gerekli tecrübe, kalite ve yeterliliğe sahiptir.